Кирпич лицевой клинкер «Янтар» М-300

вкл. . Опубликовано в Белоцерковский кирпич клинкерный М-300

persikovyj
Цена на кирпич Хрустальный 
Цена Завода 10,43 грн.
Оптовая цена 8,02 грн.
Цена II сорт 7,82 грн.Технические характеристики клинкерного кирпича Янтар
Производитель лицевого кирпича завод ООО «Белоцерковские стройматериалы»
Страна производителя лицевого кирпича Украина, г. Белая Церковь
Цвет лицевого кирпича Янтар
Размер лицевого кирпича 250х120х65 мм
Вес кирпича 2,75 кг.
Вес кирпича с деревянным поддоном 1160 кг.
Количество лицевого кирпича на поддоне 416 шт.
Предел прочности на сжатие 30 МПа
Предел прочности при изгибе 3.4 МПа
Морозостойкость лицевого кирпича 150 Цикл
Водопоглощение лицевого кирпича 4-7%
Поверхность лицевого кирпича Гладкая
Форма лицевого кирпича Пустотела
Оттенок лицевого кирпича Однотонный
Тип лицевого кирпича Керамическая

  • Білоцерківський облицювальну цеглу "Класика", він же "фасадний", "лицьову цеглу". Облицювальну цеглу "Класика" Біла Церква - це екологічно чистий, міцний, і довговічний матеріал, що має високі теплопровідні характеристики. Його використовують при облицюванні приватних будинків, висотних будівель, парканів, камінів, альтанок та інших конструкцій. Колір білоцерківського "Класичного" цегли яскравий, насичений, рівний. Що в свою чергу при при низькій вартості матеріалу, надає будівлі респектабельності, і дорогий вид. Стандартні розміри лицьової цегли такі ж, як у рядового, - 250x120x65 мм.

    Клінерний керамічна цегла білоцерківський відрізняється більш високою маркою міцності цегли, низьким рівнем водопоглинання і теплопровідності, великим циклом морозостійкості. ТОВ «Білоцерківські будматеріали» »виготовляє клінкерну цеглу" Класика ", який відповідає вимогам ТУ У В.2.7-26.4-00290995-01: 2008« Керамічний клінкер для облицювання фасадів і мощення доріг. Технічні умови"

    Будинок зведений з лицьового, керамічного і клінкерної білоцерківського "Класичного" цегли, буде дуже теплий і затишний, підвищить рівень шумоізоляції, і знизить рівень теплопровідності, що в свою чергу знизить витрати на опалення будинку в зимовий період.

    Завод проізовдітель ТОВ "Білоцерківські будматеріали", ретельно стежить за рівнем якості своєї продукції, проводячи технічне обслуговування виробничого устаткування, і заміною обородуванія, йдучи в ногу з новинками технологоій виробництва ліцеовго і клінкерної цегли. Завдяки змінам в технології проізводтсва керамічної облицювальної цегли, в адресу заводу виробника надходять тільки позитивні відгуки про білоцерківському особовому цеглі "Класика"
  • Фото будинків з цегли червона класична

    {phocagallery view=category|categoryid=4|detail=6|displaydownload=0|displaydetail=0|displayname=0| displaybuttons=1|displaydescription=0}